» خدمات پس از فروش » درباره خدمات

درباره خدمات


مقدار فیلد اجباری است.
محصولات کووی فقط با ضمانت نامه پگاهان سپهر ایرانیان


پگاهان سپهر ایرانیان افتخار دارد با اتکا به خداوند متعال و حمایت شما مشتریان گرامی با داشتن سازمان خدمات دهی قدرتمند در زمینه خدمات پس از فروش و با ارائه خدمات در سراسر استان های کشور با بیش از 250 نمایندگی  فعالیت خود را به صورت پررنگی ادامه داده و نیز در نظر دارد با گسترش سازمان های خدمات پس از فروش به هموطنان عزیزمان آنان را در استفاده ازمحصولات راضی و خرسند نگه دارد.
پس افتخار ما خدمات ماست
لازم به توضیح است که بیشتر محصولات کووی با سلامت مشتریان در ارتباط است.
لذا این شرکت، نرم افزار قدرتمندی جهت ارائه خدمات و سرویسهای اداری تهیه کرده است. که این نرم افزار با اطلاع رسانی خود، زمان تعویض فیلترها را که هر 6 ماه یکبار و ... میباشد را به مسئولین و کارشناسان یادآوری کرده و پس از هماهنگی با مشتریان، کارشناسان فنی خدمات برای سرویس دهی که شامل بازدید، تست آب دستگاه های تصفیه آب و تعویض فیلترها میباشد به مشتریان مراجعه و خدمات خود را ارائه می کنند بنابراین برای اطلاع از زمانبندی تعویض فیلترها به جدول آورده شده در ذیل مراجعه فرمائید
تخصص و تعهد ما در اتخاذ بهترین روش ها و قابلیت کارکنان این شرکت در پی گیری و مراحل مختلف انجام امور مشتریان این امکان را فراهم ساخته که در کلیه استان های کشور بتواند خدمات خود را ارائه نمایید. 

تا کجا کنار شما هستیم؟
متخصصان و کارشناسان این شرکت با هدف تامین رضایت مشتری در همه مراحل در کنار شما خواهند بود و با خدمات 10 ساله برای محصولات خود حداکثر اطمینان را به مشتریان خود تقدیم می نمایید.

واحد خدمات پگاهان سپهر ایرانیان با کادری مجرب در تمامی ساعات اداری قادر به پاسخگویی سوالات شما عزیزان می باشند.


coway, 2014