» پرسش و پاسخ » فیلتر پلاسما کلاستر

پرسش و پاسخ

تكنولوژی یون پلاسما قابلیت از بین بردن 28 نوع میكروب عامل بیماری‌های صعب العلاج را دارد.

فیلتر پلاسما کلاستر

تعداد بازدید 1338

تكنولوژی یون پلاسما قابلیت از بین بردن 28 نوع میكروب عامل بیماری‌های صعب العلاج را دارد.

انهدام ویروس آنفولانزا با تكنولوژی یون پلاسما كلاستر

دستگاه های تصفیه هوای کووی با فیلتر ضد آنفولانزا به راحتی ویروس‌های مقاوم محیطی مانند آنفلوانزای H1N1‌، H5N1 و همچنین ویروس‌هایی همچون كورونا، سارس، پولیو و كوزاكی را بی‌اثر می‌كنند . نتایج حاصل از آزمایش های دقیق که توسط WHO مورد تایید قرار گرفته است حاکی از آن است که تصفیه هوای کووی 99/99%  قابلیت از بین بردن آنفولانزا نوع A، باکتری، ویروسها ومیکروبها را دارد.

دستگاه تصفیه هوای کووی با جذب کامل گازهای خطرناک و سمی، جذب کامل ذرات معلق و ریزگردها، از بین برنده دود سیگار و همچنین جلوگیری از ابتلا به بیماری های آمفزیم، برنشیت مزمن، حساسیت و آسم محافظ شما در منزل و محل کار شما می باشد.

از دیگر مزایای این دستگاه ها می‌توان به تكنولوژی یون پلاسما كلاستر HD اشاره كرد كه باكتری‌های هوا را با قدرت تصفیه كنندگی منحصر بفردی ضدعفونی می‌كند. فیلترهای وی‍‍ژه‌ای كه در این دستگاه به كار رفته، گردش هوا را طوری به جریان می‌اندازند كه موجب ازبین رفتن گرد و غبار معلق در هوا می‌شود و هوای سالم و تازه را منتشر می‌كند.

دستگاه تصفیه هوای کووی با استفاده از فنآوری یون ‌پلاسما‌كلاستر منجر به دفع و از بین رفتن ذرات آلرژی زای هوا شده و منجر به کاهش مشکلات حاد تنفسی و مواد آلرژی زا می شود.

تصفیه كننده کووی با انتشار گسترده یون‌های منفی در هوای اطراف سبب می‌شود تا هوایی مطبوع همانند هوای با طراوت کوهستانی تولید شود كه این هوا ضمن پاكیزگی فراوان از خستگی و ناراحتی‌های تنفسی جلوگیری می‌كند.

دستگاه های کووی در مبارزه با انواع ذرات مضر از جمله باکتریها،ویروسها،قارچ ها و مواد حساسیت زا موثر شناخته شده و در تمامی مراكز صنعتی،درمانی،آموزشی، ورزشی و خانگی قابل استفاده است.

تاريخ تنظيم: دوشنبه 14 دی ماه 1394

coway, 2014