گارانتی کالا

 

در جهت تکریم مشتریان تمامی محصولات coway شامل دستگاه های تصفیه آب ،هوا و بیده پگاهان سپهر ایرانیان دارای 1 ماه گارانتی عدم رضایت محصول می باشد.مشتریان  حداکثر تا 30 روز کاری از زمان تحویل سفارش، برای برگشت کالای خریداری شده، فرصت خواهند داشت و پس از طی این بازه زمانی کالای فروخته شده پس گرفته نخواهد شد.لازم به ذکر است این شرایط شامل محصولات سالم و بدون آسیب می باشد.

تمامی محصولات coway شامل دستگاه های تصفیه آب ،هوا و بیده پگاهان سپهر ایرانیان دارای 20 ماه گارانتی محصول می باشد.در دوره گارانتی در صورت بروز مشکل در استفاده از محصول اصل پولی که پرداخت کرده اید به شما بازگردانده می شود.

تمامی محصولات شرکت پگاهان سپهر ایرانیان دارای 120 ماه وارانتی محصول(خدمات پس از فروش ) می باشد.در دوره وارانتی محصول با زمان بیشتری نسبت به گارانتی روبرو است. به این معنی که محصول در دوره بیشتری استفاده می شود و در آن هیچ بازگشت پولی وجود ندارد. در واقع وارانتی این را می رساند که محصول در دست شما در زمان مشخصی که بیشتر از دوره گارانتی نیز هست با همان مشخصات اولیه کار می کند و اگر در زمان وارانتی محصول شما با مشکلی روبرو شد هزینه تعمیر و تعویض قطعات با وجود وارانتی پرداخت می شود. اما به خاطر داشته باشید اصل پول شما در وارانتی بازگردانده نمی شود.