سخن مدیرعامل

 

پیام مدیرعامل: سلامتی شما آرزوی ماست

مشتری مداری کلید موفقیت هر سازمان /تجارت

در بازار تجارت امروز ، وابستگی انکارناپذیر منافع اقتصادی هر سازمان به رضایت مندی مصرف کنندگان یا خدمات گیرندگان ، بیش از پیش برای فعالان اقتصادی آشکار گردیده و این دیدگاه را قوت می بخشد که دستیابی به اهداف هر سازمان در گرو تامین انتظارات و توجه به نیازهای بالقوه و بالفعل مشتریان است. در دنیای امروزه هیچ شرکت موفق اقتصادی را نمی توان یافت که به نقش تاثیرگذار  رضایت مشتری در موفقیت و دستیابی به اهداف تجاری واقف نباشد.

ما هم به عنوان یکی از واحدهای اقتصادی کشور ، از این گروه مستثنی نیستیم و نه تنها مشتری مداری را کلید موفقیت تجاری خود می دانیم بلکه لذت پاسخگویی  به خواسته های مشتری به عنوان یکی از اصول اساسی شرکت پگاهان سپهر ایرانیان –نماینده انحصاری محصولات کووی کره در ایران-را سرلوحه اهداف خود قرار داده ایم.

این مجموعه با ارائه محصولات با کیفیت و دارای طراحی بی نظیر با بالاترین استانداردهای بین المللی و با دارا بودن بیش از 50 گواهینامه بین المللی کشورهای معتبر جهان ، برای سلامت شما و عزیزانتان سبدی از بهترین ها را گردآوری کرده ست که مقبولیت و محبوبیت آنها گسترده جهانی دارد و این مهم نشان از ارزش گذاری ما به شـان و شایستگی مصرف کنندگان عزیز ایرانی دارد.

کسب بالاترین رتبه رضایتمندی بزرگان مشتری مدار از طرف وزارت صنایع و سازمان حمایت در حوزه خدمات پس از فروش ،  که به پاس ارائه سرویس های خدماتی برتر به خانواده ارزش آفرین پگاهان سپهرایرانیان تعلق گرفته است. نماینگر تعهد و احترام به مشتریانی است که برند coway را انتخاب مناسب و مطمئن داشته اند.

اکنون پا فراتر گذاشته و تمرکز بر توسعه بازار و مشتری مداری در مسیر توسعه سازمانی خود داریم که این توجه ، نویدبخش آینده ای روشن و پیشرفتی روزافزون برای پگاهان سپهر در عرصه بازار محصولات مرتبط با سلامت امید است با برنامه ریزی مدون و با تکیه بر مهارت توان نیروهای فعال و متخصص و و انسجام در امور اجرایی و پشتیبانی به این مهم دستیابیم.

مدیر عامل شرکت پگاهان سپهر ایرانیان

سلیمان طهماسبی اصل