پگاهان سپهر ایرانیان

 

 
شرکت پگاهان سپهر ایرانیان در سال 1378 به عنوان یک شرکت بازرگانی – تجاری در ایران شروع به کار کرده است .

پگاهان سپهر ایرانیان تاکنون توانسته است میزان قابل قبولی از سهم بازار محصولات coway  را در ایران به خود اختصاص دهد .

شركت پگاهان سپهر افتخار دارد در راستاي توزيع كالاهاي کووی   در ايران با حضوري قدرتمند ، خدماتي شايسته و شرايطي مطلوب همراه با تبليغات گسترده در رسانه ها و شبكه هاي تلويزيون جهاني اقدامات لازم را بعمل آورد

كووي يك زندگي سالم و راحت را براي مصرف كنندگان ترويج  مي كند و معناي آن با هم بودن براي هميشه است .  محصولات كووي شامل تصفيه كننده هاي آب ، تصفيه كننده هاي هوا ، ديجيتال بيده و ... مي باشد . سهم شركت در بازار جهانی بيش از 50 درصد براي تصفيه كننده هاي آب و 40 درصد براي تصفيه كننده هاي هوا مي باشد . در حال حاضر از هر 4 نفر بيش از يك نفر از دستگاه هاي تصفيه آب كووي  و از هر ده نفر بيش از يك نفر از دستگاههاي تصفيه كننده هوا استفاده مي كنند .ميزان سهم و درصد مشاركت كووي در زندگي مردم هر ساله رو به رشد مي باشد و اين ميزان در حال حاضر به اندازه 9/10 درصد نسبت به سالهاي گذشته افزايش داشته است .
از سال 2006 تا كنون كووي محصولات خود را به كشورهاي ديگر نيز  صادر كرده است و با هدف داشتن بازار جهاني اين عمل تا كنون رو به گسترش و پيشرفت بوده است . صادرات كالا براي اولين بار از كشور ژاپن شروع شد 

شرکت پگاهان سپهر ایرانیان  توانسته است با شرکت در نمایشگاهها مانند نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و نمایشگاه نوشیدنی ها ،نمایشگاه مرتبط به مواد ارگانیک و همایش ها محصولات خود را به مردم و دیگر شرکت ها معرفی کند و آنها را با تکنولوژی روز دنیا آشنا کند.این شرکت در تیر ماه سال 90 همایشی را برگزار کرد و محصولات خود را در معرض دید دیگر افراد قرار داد و بدین شکل افراد را به شکل ملموس تری با محصولات آشنا ساخت.

در حال حاضر نمایندگی های متعددی در اکثر شهرهای ایران مانند اهواز – شیراز – مشهد - کرمان – تبریز - جویبار و...برای فروش و خدمات پس از فروش محصولات  به افراد متقاضی موجود است و امکانات مناسبی را در اختیار آن ها قرار می دهد.